Tarihçemiz

Üç Kardeşeler Hafriyat

Firma ticari sicil hayatına 1987'de başlamış olup birçok iş kolunda faaliyet göstermiştir. 2002 yılına gelindiğinde ise firma tamamen inşaat-hafriyat-nakliyat koluna yönelmiştim. Firma ismini ise kurucu üç kardeşten almıştır. Kardeşlerin ikisinin yurt dışında da faaliyet göstermelerinin yanısıra iyi derece de ingilizce bilmektedirler.

Firma olarak projelendirme aşamasından iş bitimine kadar uzanan bir süreçte üstün gayret ve çalışma ile gerekli ve yanıltmayan analizleri yaparak üstün kalite anlayışı ile projelerin neticelendirilmesini sağlamaktadır.

Üç kardeşler Hafriyat olarak her türlü alt yapı, üst yapı, taahhüt, yol, kanalizasyon, içme suyu, dere ıslahı, temel, peyzaj, maden ocağı ağzı açılması, enerji hatları oluşturulması, arazi düzenlemesi, tesfiye, dolgu ve daha birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Firma Kayseri şehir merkezinin yanısıra Sarız/Kayseri,Pınarbaşı/Kayseri,Tufanbeyli/Adana,Göksun/Kahramanmaraş,Gürün/Sivas bölgelerinde de ağırlıklı faaliyetlerine devam etmektedir.Bunların yanında Türkiye genelinde iş yapabilecek kapasiteye ve ekipmana sahiptir.

Kalite politikamız ise sağlıklı nesillere doğa ile bütünleşik projeler üretmek be projelerde yer almaktır.