Çevre Düzenlemesi

3 Kardeşler Hafriyat olarak gelişmiş makina parkımız, uzman personelimiz ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çevre sağlığı ve güvenliği konusunda rakiplerimize örnek gösterilebilecek bir kalite politikasına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hafriyat sektörü ile ilgili dünyadaki tüm yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip edip, etkin bir biçimde sistemlerini entegre eden firmamız kalite, etkinlik süreklilik ve ekonomik olmayı çizgisinin vazgeçilmez ana unsuru kabul etmiştir. Kaliteli, özenli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile kısa sürede önemli mesafeler kaydeden firmamız büyük projelere imza atmıştır. Kısa zamanda yakalanan bu başarının sırrı ise firmanın referanslarıdır. 3 Kardeşler Hafriyat sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Şehirlerin yapılmasında ve çağdaş kentlerin oluşturulmasında büyük önem taşıyan bir öğesi de altyapı çalışmalarıdır. Sitelerden, uydu kentlere, şehir merkezlerinden, küçük mahallelere kadar sağlam bir altyapının oluşturulmasına zemin hazırlanması, hafriyat işlemleri ve nakliyesi, nitelikli firmaların oluşturabileceği projelerdir. Bu aşamadaki önemli bir unsur da firmaların makine parklarıdır. Firmamız, konusunda deneyimli ekibi ve Türkiye’ nin en iyi makine parklarından birine sahip olmakla gurur duymaktadır. Her türlü hafriyat, kanal, kuyu, dolgu, temel, kompresör işlerini yapmaktayız.

Çevre Düzenlemesi

Her inşaat alanının inşaat bitiminden sonra belli bir çevre düzenleme ihtiyacı ortaya çıkar. Olması gereken toprağı ve yeşili çoğaltmak beton olanları azaltmak olmalıdır. Bordürler, doğal çitler, ağaçlar, doğal birbiriyle uyumlu budanabilir nitelikte olmalıdır. Bitkilerin zaman içinde farklılaşması istenen özel türler varsa önceden belirlenmeli ve ihtiyaca uygun türler seçilmelidir.